DJEVOJČICE U14 POBJEDOM U OGULINU ZADRŽALE DOBRU ATMOSFERU I RITAM UTAKMICA

Najstarija ekipa djevojčica Rukometnog kluba „Gospić“ odigrala je, uslijed velike pauze između ligaških utakmica, u Ogulinu prijateljski susret protiv vršnjakinja Rukometnog kluba Ogulin. Utakmica pripremnog karaktera igrana je 4 puta po 20 minuta u kojima su sve igračice trenera Vanje Antića dobile priliku pokazati naučeno.  Nakon prvih 5 rezultatski izjednačenih minuta, gostujuća ekipa je preuzela vodstvo i prvu četvrtinu susreta okončala vodstvom 15:8. U drugih 20 minuta na teren je ušla sasvim nova postava igračica koja je zadržala raniju prednost (26:19). Domaće su rukometašice uspjele preuzeti vodstvo 30:28  tijekom trećeg  dijela susreta, ali posljednja četvrtina ovog prijateljskog ogleda u potpunosti je pripala rukometašicama Gospića koje dolaze do pobjede od 11 pogodaka prednosti (45:34). Trener Antić izuzetno je zadovoljan prikazanim i na treninzima uvježbanim kretnjama, te cijela ekipa s nestrpljenjem očekuje nove izazove.  Posebno raspoložena bila je Anja Rukavina s 12 postignutih pogodaka čime je ponovno dokazala kako s razlogom nosi titulu najboljeg desnog krila Hrvatske s prošlogodišnje Završnice prvenstva Hrvatske.