Dominacija Tenis kluba “Lika- Gospić” na turniru u Ogulinu

Gospićki tenisači još jednom su potvrdili vrhunsku formu. Naime, proteklog vikenda povodom proslave Dana Grada Ogulina održan je 22. tradicionalni turnir rekreativaca na kojem su nastupili i naši tenisači iz Tenis kluba “Lika- Gospić” te osvojili prva tri mjesta. Odlične su ovo vijesti s obzirom da su u konkurenciji osim iz Gospića bili i natjecatelji iz Vrbovskog, Otočca, Rakovice, Rijeke, Karlovca i Ogulina. Prvo mjesto tako je pripalo Milanu Premužu, koji je rezultatom 6/0, 6/3 u finalu savladao klupskog kolegu Antonija Alića koji je zauzeo odlično drugo mjesto, dok je treće mjesto pripalo našem Hrvoju Stilinoviću. Moramo spomenuti i ostale tenisače iz Gospića koji su nastupili na turniru i pokazali jako dobru i fair play igru, a to su : Tomislav Premuž, Ivan Jelić, Nikola Grahovac, Damir Vujnović, Vanja Antić i Nikola Starčević. Čestitke i puno uspjeha našim tenisačima i u budućnosti.