U ZAGREBU ODIGRANO FINALE KADETSKOG PRVENSTVA HRVATSKE U KOŠARCI

ZAGREB – U zagrebačkoj dvorani Doma sportova 2 jučer je odigrano finale kadetskog prvenstva Hrvatske za djevojke u kojem su se sastale ekipe Trešnjevke i KAŽL – a (Košarkaške akademije Žane Lelas) iz Splita.  S obzirom da Ženski košarkaški klub Gospić nema selekciju 2003. godište, za ekipu akademije Žane Lelas  nastupila je Lina Strilić koja je  bila najbolji strijelac finala sa 20 postignutih poena. Lina je pogodila 6 trica iz 9 pokušaja u ukupno odigranih 34 minut, što je odličan postotak. Bila je ovo odlična utakmica , izjednačena od prve do zadnje minute u kojoj pobjeđuje ekipa KAŽL – a rezultatom 67:59. Ponosni na našu igračicu i školu košarke Žkk Gospić , čestitamo Lini i svim ostalim djevojkama iz Splita na osvojenom kadetskom prvenstvu Hrvatske! – ističu iz Žkk Gospić.

ŽKK Gospić / Petar Tomljenović

Također provjerite

U Gospiću 12. Susret hrvatske katoličke mladeži

Grad Gospić i Gospićko-senjska biskupija domaćini su 12. Susreta hrvatske katoličke mladeži (SHKM) koji će …