Nastavak karnevalske fešte u Senju – večeras svečano otvorenje 52. Međunarodnog senjskog ljetnog karnevala

Nakon jučerašnjeg uvodnog programa i glazbeno-scenskog nastupa Kluba ljubitelja karnevala „Cviće grada Senja“, večeras se u Senju nastavlja bogat program 52. Međunarodnog senjskog ljetnog karnevala, manifestacije koja od 1967. godine njeguje višestoljetnu karnevalsku tradiciju ovog povijesnog grada.

Na Trgu Cilnica večeras u 21:00 sat održat će se mala karnevalska povorka i svečano otvorenje karnevala, nakon čega slijedi večer ispunjena glazbom i veseljem:

  • 22:00 – koncert grupe Rebecca

  • 23:00 – koncert popularnog Matije Cveka

Program se nastavlja i sutra, u petak, 8. kolovoza, s posebnim sadržajima za sve generacije:

  • 16:00, plaža ŠkverPjena party za djecu

  • 20:30, Pavlinski trgFamily disco party

  • 22:00, Trg Cilnica – koncert grupe Mirakul

  • 23:00 – koncert Indire Forza

Vrhunac karnevala očekuje nas u subotu, 9. kolovoza, kada Senj postaje središte zabave, kostima i glazbe:

  • 10:30, Pavlinski trgKarnevalski šušur s oslikavanjem lica za posjetitelje

  • 19:30, Tvrđava NehajVelika karnevalska povorka, najpoznatiji trenutak karnevala

  • 21:30, Trg Cilnica – koncert grupe Insula

  • 22:30, Pavlinski trgLighthouse Disco Carnival Party

  • 23:00, Trg Cilnica – koncert grupe Point

Grad Senj i Turistička zajednica Grada Senja i ove godine poziva sve posjetitelje da budu dio jedinstvenog ljetnog karnevala, koji uz glazbu, ples, kostime i tradiciju, spaja sve generacije u duhu veselja i zajedništva.

Podijelite ovo:

Također provjerite

Obavijest o prekidu u isporuci pitke vode 6.8.2025.

RGS Live Stream

Skip to content