SISAK NIJE USPIO PARIRATI RUKOMETAŠICAMA GOSPIĆA

Nedjelja, 20. studenog 2022. godine, bila je aktivna za djevojčice U14 koje su na Rabu trebale odigrati susrete 2. kola 1. HRL Zapad protiv vršnjakinja ŽRK Sisak i ŽRK Zaprešić. Odigrala se samo utakmica protiv vršnjakinja Siska jer one Zaprešića nisu uspjele doputovati zbog vremenskih neprilika. Rukometašice trenera Vanje Antića ostvarile su još jednu pobjedu i upisale nova 2 boda.

Igračice Gospića u utakmicu su ušle čvrsto i od samoga početka serijom 6:0 pokazale da će to biti jednosmjerna utakmica. Protivnice su u prvom dijelu postigle tek dva pogotka i na predah se otišlo visokim vodstvom od čak +7 i rezultatom 9:2.

U nastavku susreta Moslavke su odigrale kudikamo bolje, ali su se gospićke rukometašice ipak pokazale prejakim protivnikom i svoju prednost s poluvremena povećale su na +13 čime su ostvarile pobjedu 22:9 i osvojile nova 2 boda.

Najboljom igračicom susreta iz redova Rukometnog kluba „Gospić“ proglašena je Nika Ivančić.

U ukupnom poretku djevojčice U14 zauzimaju 3. mjesto, s 2 odigrane utakmice, 2 pobjede i 4 osvojena boda.

ŽRK SISAK – RK GOSPIĆ 9:22 (2:9) – Ivančić (6), Vukelić (6), Gučanin (4), Rukavina (2), Holjevac (2), Šulentić (1), Franić (1).

IZVOR / FOTO: RK „GOSPIĆ“