U SPORTSKOJ DVORANI SREDNJE ŠKOLE OTOČAC ODRŽAN 5. BOŽIĆNI TURNIR U HAKLU

U srijedu, 23. prosinca Sportska dvorana Srednje škole Otočac bila je domaćin 5. Božićnog turnira u haklu, a koji se održao u kategoriji građanstva za košarkašice i kadetkinje. Nakon odigranog turnira u kategoriji građanstva (žene) 1. mjesto osvojila je ekipa ŽKK Otočac, a drugo mjesto pripalo je ekipi ŽKK Karlovac. Zbog poštivanja epidemioloških mjera i preporuka sudjelovalo je manji broj ekipa pa je iz tog razloga organizator održao i natjecanje u izvođenju slobodnih bacanja i u šutiranju trica. Najpreciznija u oba natjecanja je bila Lara Hajpetar. U kategoriji kadetkinja1. mjesto osvojila je ekipa VZF team – Otočac, a drugo mjesto je pripalo ekipi Salt team – Otočac. U izvođenju slobodnih bacanja 1.mjesto osvojila je Leonarda Šimatović, a u šutiranju trica Nika Glumičić. U kategoriji građanstva (muški) planirano je održavanje hakla tijekom drugog tjedna.

IZVOR/FOTO: ZAJEDNICA SPORTOVA LSŽ