22. IZDANJE TRADICIONALNE IZLOŽBENO – SAJAMSKE MANIFESTACIJE „JESEN U LICI“

GOSPIĆ – Pred nama je 22. izdanje tradicionalne izložbeno – sajamske manifestacije „Jesen u Lici“ , koja će se sukladno propisanim epidemiološkim smjernicama održati na Trgu Stjepana Radića od 2. do 4. listopada u vremenu od 10 do 19 sati. Riječ je o najvećoj izložbeno – prodajnoj, tradicijskoj manifestaciji u našoj županiji i šire, koja ima i međunarodni karakter. Izlagači predstavljaju isključivo svoje proizvode. Izlažu se brojni autohtoni poljoprivredni, prehrambeni, uporabni i ukrasni proizvodi visoke kvalitete koje proizvode mala poljoprivredna gospodarstva i mali poduzetnici sa primorskog i ličkog dijela naše županije. Ove godine gostuju i izlagači s područja Bosne i Hercegovine. Manifestacija „Jesen u Lici“ održava se pod visokim pokroviteljstvom predsjednika Republike Hrvatske Zorana Milanovića i predsjednika Hrvatskog sabora Gordana Jandrokovića. Organizatori su Ličko – senjska županija, JU Razvojna agencija Ličko – senjske županije LIRA, dok je suorganizator Grad Gospić.

 

Također provjerite

Ne propustite Noć muzeja u MC Nikola Tesla i Muzeju Like

GOSPIĆ- U petak 28. siječnja diljem Hrvatske održat će se sedamnaesta po redu Noć muzeja, …

error: Sadržaj je zaštićen!
Skip to content