Veliki rezultati Saint Christopher Racing Team-a Gospić

Odlične sportske vijesti stigle su nam od Saint Christopher Racing Team-a Gospić. Njihovu objavu prenosimo u cijelosti:

Prošli vikend je održana prva ovosezonska brdska utrka, 27.Nagrada Stubičkih toplica na Sljemenu . Saint Christopher Racing Team Gospić je po prvi put nastupio, kao i naša dvojica vozača Sandro Babić i Nino Jeličić, kojima je to također bio prvi nastup na toj stazi .  Prvi put za naš klub nastupio je Frane Jukić prošlogodišnji prvak Hrvatske . Bez obzira na jako zahtjevnu stazu i otežane skliske uvjete na stazi , naši vozači su klubu osigurali vrhunski rezultat . Frane Jukić je sa VW Polo u Grupi N u svojoj klasi osvojio 1. mjesto, Sandro Babić sa Škodom Fabia Grupe A osvojio 5. mjesto,  te Nino Jelićić u Grupi E u svojoj klasi sa Hondom Civic osvojio 8.mjesto. Ukupno je nastupilo 25 klubova i 77 vozača, a Saint Christopher Racing Team Gospić je osvojio odlično 5. mjesto.

Iduća brdska utrka održat će se 5.-6. lipnja u Skradinu na jednoj od najljepših europskih staza tzv. “TRKE PRIKO KRKE” gdje se nadamo još boljim rezultatima .

Izvor/foto: Saint Christopher Racing Team Gospić