JEDNA NOVOOBOLJELA OSOBA OD COVID – 19 NA PODRUČJU LIČKO – SENJSKE ŽUPANIJE

Stožer civilne zaštite ličko – senjske županije javlja kako je na području naše županije u posljednja 24 sata jedna novooboljela osobe od COVID – 19.  Oboljela osoba je s područja Otočca. U tijeku je epidemiološka obrada kontakata oboljele osobe. Ukupno su oboljele 173 osobe od COVID – 19 s područja Ličko-senjske županije od čega je 41 aktivan slučaj, 130 osoba je izliječeno te dvije osobe preminule. Trenutno aktivni slučajevi po gradovima/općinama:

  1. Gospić – 23
  2. Otočac – 13
  3. Perušić – 2
  4. Novalja – 1
  5. Plitvička Jezera – 1
  6. Brinje – 1

Također, u protekla 24 sata testirano je 13 osoba., dok je pod aktivnim nadzorom/mjerom samoizolacije 155 osoba. Policijski službenici PU ličko – senjske obavili su provjere  poštivanja izrečenih mjera samoizolacije “COVID 19” kojom prilikom nije  utvrđeno kršenje/nepoštivanje izrečenih mjera.

 

Također provjerite

ČETIRI NOVOOBOLJELE OSOBE OD COVID – 19 NA PODRUČJU NAŠE ŽUPANIJE

S područja Ličko-senjske županije u posljednja 24 sata 4 su novooboljele osobe od COVID-19.  Dvije …

Skip to content