ODRŽAN TENIS TURNIR “GOSPIĆ 2020.”

Povodom proslave Dana Grada Gospića i 120 godina igranja tenisa u Gospiću održan je tenis turnir “Gospić 2020.”

Pokazalo se ove godine kako je turnir podignut na razinu više. Nastupio je veći broj tenisača koji su pokazali vrlo dobru igru, a ove godine su nastupale i tenisačice. Gospić definitivno ima svoje pobjednike, a to su braća Premuž, Milan i Tomislav. Milan je pojedinačno osvojio 1. mjesto, a Tomislav 3. mjesto. U parovima su braća u finalu pobijedili dvojac Alić/Jelić te potvrdili višegodišnju dominaciju.   Nikola Grahovac dobio je nagradu za dugogodišnji doprinos u razvitku tenisa u Gospiću.

Predsjednik Zajednice sportova Grada Gospića Nikola Starčević uručio je nagrade za ženske tenisačice:

1. mjesto: Sanja Tomljanović
  2. mjesto: Darija Došen
  3. mjesto: Sara Brodić

Zamjenica gradonačelnika  Gospića Kristina Prša uručila je nagrade muškim parovima:

1. mjesto:  Tomislav i Milan Premuž
  2. mjesto: Antonio Alić i Ivan Jelić
  3. mjesto: Nikola Grahovac i Marko Mešin

Izvršni direktor Hrvatskog teniskog Saveza Vladimir Jovanoski uručio je nagrade pojedinačnim muškim tenisačima:

1. mjesto: Milan Premuž
  2. mjesto: Alen Radmanović
  3. mjesto: Tomislav Premuž

Gospić može biti ponosan, bio je ovo odličan teniski turnir, čestitke svim sudionicima.