Gospićke košarkašice ostvarile vrijednu pobjedu

GOSPIĆ- U pretposljednjem   kolu A2 lige  jug,  košarkašice Gospića  zabilježile su  pobjedu na gostovanju u Karlovcu rezultatom 68:55. Nakon izjednačene prve četvrtine u drugoj igračice Gospića rade veliku razliku te se na poluvrijeme odlazi sa 16 poena prednosti. Tu su razliku naše košarkašice održavale do kraja utakmice. Istakle su se Strilić i Bodrožić s po 19 poena,a 13 je dodala Jamičić. Sada je Žkk Gospić na omjeru od 7 pobjeda i 4 poraza pa će utakmica u zadnjem kolu u Gospiću odlučivati o 2. mjestu protiv izravnog konkurenta  za kvalifikacije za viši rang natjecanja, Žkk Vodica.