KOŠARKAŠICE GOSPIĆA POBIJEDILE ŽKK ZADAR SA 70:67

Košarkašice Gospića ostvarile su prvu gostujuću pobjedu u A2 ligi pobijedivši ŽKK Zadar sa 70:67. Domaćini su bolje otvorili utakmicu i dobili prvu četvrtinu rezultatom 20:12, druga četvrtina prolazi u izjednačenoj igri tako da se na poluvrijeme odlazi rezultatom 34:26 za domaćina. U drugo poluvrijeme Gospićanke ulaze odlučnije i čvršće, te treću četvrtinu dobivaju sa 25:11. Do kraja se igrala neizvjesna utakmica u kojoj su gospićke košarkašice pokazale više kvalitete i iskustva. Treba pohvaliti trenera Viraga i sve igračice , a  posebno dvije iskusnije Bodružić sa 18 koševa, Samaržiju Mikšu 17, te  najefikasniju igračicu utakmice Linu Strilić sa 21 postignutim košem i odličnom igrom zadnje dvije minute kad je dala 6 koševa . Ovom pobjedom zadržani su izgledi za osvajanjem drugog mjesta koje vodi u ligu za prvaka, a sljedeće kolo u Gospić dolazi ekipa Salone iz Solina nakon čega slijedi zimska stanka.